Kniha návštěv

Permakulturní zahrada Blovice

Štěpánka Čapková 16.01.2019
Projekt zahrady máme již od loňského jara, ale s realizací začneme teprve letos (2019). Je přesně podle našich představ a ještě o chlup lepší. Moc děkujeme.

Nezávislý dům

Marie Bartoníčková 04.04.2018
Už 4.rok měníme k obrazu svému okolí našeho domova uprostřed lesa, kde byste těžko předpokládali přírodní zahradu - a přece je tu!
A to skutečně díky Aleně Gajdůškové, která nám svým profesionálním, ale i lidským přístupem pomohla k vytvoření tak nejen nádherného prostředí, ale vlastně i malého hospodářství, které kdysi tady na hájovně bylo.
Pokračujeme rádi ve spolupráci dál - právě pro nás připravuje projekt pro přilehlou paseku....
Kdo viděl náš pozemek "před a po" tak pochopí rozsah práce a cítění naší "dvorní zahradnice" p. Gajdůškové.
Vloni jsme stali Ukázkovým permakulturním projektem.


Permakulturní zahrada Kaznějov

Ladislav Hruška 19.03.2018
Služby "Pozemské zahrady" jednoznačně doporučuji. Vše probíhalo přesně dle oboustranné domluvy, tvorba návrhu i začátek realizace nám přinašely neustále nové pohledy na využití pozemku.
Paní Ing. Aleně Gajdůškové děkujeme za trpělivost i za úplně nové
znalosti a zkušenosti.

Permakulturní hospodářství a jedlý les

Anna Stejkozová 03.05.2017
* Rozhodně doporučuji kvůli kvalitě práce, komunikaci i přístupu. * Plánovali jsme s manželem postupné předělání naší relativně velké zahrady podle permakulturních zásad s tím, že na pozemku chceme mít jedlý les, malé hospodářství, pěstovat ovoce a zeleninu atd. I když jsme pár zkušeností i představu, co dál, měli, rozhodně jsme do toho nechtěli jít bez odborné konzultace. Paní Gajdušková skvěle zmapovala současný stav a navrhla využití každého kousku. Velmi si vážím jejích rad jak před tvorbou návrhu, tak během jeho přípravy i po jeho předání. (Aktuálně - jaro 2017 - začínáme s realizací.)

návrh

Pejsar 02.05.2017
Návrh zahrady dle představ , vřele doporučuji

Přidat nový příspěvek

Kontakt

pozemskazahrada +420 731 276 158 pozemskazahrada@seznam.cz